Nahrávám ...
Potápění v Egyptě a ostrov Orange Bay

Potápění v Egypte a ostrov Orange Bay

Rudé moře je pro potápění jako stvořené, na pobřeží všech oblíbených letovisek se to jen hemží pestrobarevnými rybkami, rozmanitými korály a útesy a když budete mít štěstí, můžete při potápění narazit i na vodní želvy nebo mořské krávy.

Díky tomu patří Rudé moře k nejoblíbenějším potápěčským destinacím na světě. Je to perfektní místo, na kterém můžete získat potápěčský certifikát – potápěčské školy se nacházejí přímo na hotelových plážích nebo v potápěčských centrech.

Pokud vás zajímá mořský život, ale netroufáte si přímo na potápění, zkuste místo toho pro začátek šnorchlování. I během šnorchlování získáte nezapomenutelný zážitek, který vám budou všichni závidět.

Zvolili jste si pro svou dovolenou Hurghadu? Pokud ano, vydejte se na celodenní výlet na ostrov Orange Bay a spojte šnorchlování s příjemným odpočinkem na tomto krásném ostrově, který vás překvapí průzračnou tyrkysovou vodou a bohatým mořským životem, díky čemuž si budete připadat jako v Karibiku. Orange Bay je součástí Giftun Island National Park a najdete na něm krásné písečné pláže, dlouhé dřevěné molo, stolečky k posezení zapuštěné přímo do moře i prolézačky pro vaše nejmenší. Pokud už vás omrzela vaše hotelová pláž, je pro vás tento výlet jako stvořený. Na ostrov se dostanete motorovými čluny, pokocháte se úžasnými výhledy na moře a možná dokonce uvidíte delfíny.

Tak všichni na palubu, drink do ruky a vaše dobrodružství na Rudém moři právě začíná!