Nahrávám ...
o ETI

CK ETI s.r.o.

Vážení klienti a přátelé ETI,

jsme velmi rádi, že jste navštívili naše webové stránky. V dalším textu bychom Vám rádi pověděli něco o historii a filozofii naší společnosti.

Společnost ETI založili v roce 1998 Maja-Jennifer Köhl a její manžel, Mohamed Samir, ve Frankfurtu nad Mohanem. Oba se od počátku specializovali na organizaci a prodej zájezdů do Egypta. Od prvního dne vybírali hotelové a letecké partnery s velmi vysokými požadavky na kvalitu a služby. Oblíbená a známá hotelová síť RED SEA HOTELS a nilská flotila GRAND CRUISES patří k rodinné společnosti ETI a byla klíčem k úspěchu. ETI se za krátkou dobu etablovala v Německu a již léta je vedoucím organizátorem egyptských zájezdů. Tím ETI působivě dokazuje, že kvalita skloubená s perfektními službami a vyváženým poměrem ceny a kvality se může prosadit. 

1. října 2005 se začala psát nová, malá kapitola historie společnosti: společnost ETI expandovala do Rakouska. Společnost Express Travel International GmbH se nastěhovala do svých kancelářských prostor ve Vídni a 3. listopadu 2005 odletěli první hosté z Vídně a Salcburku k Rudému moři. Z původních 80 týdenních sedadel v letadle je dnes 2000 sedadel, které nabízíme z celého Rakouska s nonstop lety prakticky každý den. Z kanceláře se dvěma pracovníky se vyvinul vysoce motivovaný a dobře sehraný tým. Následovaly další úspěšné kanceláře: 2007 Curych, 2008 Londýn, 2010 Bratislava, 2013 Budapešť a Praha v roce 2017.

Za úspěch vděčíme samozřejmě v první řadě vám, našim klientům a přátelům. Za vaši věrnost a podporu vám srdečně děkujeme.

Mnozí z vás již patří mezi stálé klienty naší hotelové sítě RED SEA HOTELS a užívají si zdarma výhody a komplexní servis: uvítání a přímý transfer s česky mluvícím delegátem, early check-in (ubytování ihned po příletu charteru z Prahy) pozdní check-out (odubytování až tesně před odjezdem transferu na letiště) a řadu dalších výhod. Zaměstnáváme 8500 spolupracovníků, přímo na místě, kteří se starají o vaše pohodlí.

Skoro žádná dovolenková destinace v posledních letech nezískala tolik obliby jako Egypt. Oblasti na koupání u Rudého moře jako Hurghada, Makadi Bay a Sharm El Sheikh se díky pouze 4hodinovému letu staly blízkým odpočinkovým cílem. Egypt, požehnaný sluncem a mořem, je perfektní destinací po celý rok.

Dlouhé zátoky lákají na prodloužené plážové procházky. Na pobřežních korálových útesech se otevírá i nezkušeným příznivcům šnorchlování fascinující, pestrý podvodní svět s druhovou rozmanitostí, která se jinak dá očekávat jen na Maledivách. V perfektním doplnění tohoto přírodního představení vznikly na těchto úsecích pláže ty nejkrásnější hotelové projekty.

Děkujeme vám za vaši návštěvu cketi.cz a přejeme vám mnoho příjemných chvil s naší exkluzivní nabídkou zájezdů.

S pozdravem

Martin Hafner a tým ETI Česká republika


ETI Partneři


RED SEA HOTELS 

Hotelová síť RED SEA HOTELS v Egyptě se v posledních letech vypracovala na jeden z největších hotelových řetězců v Egyptě, za což vděčíme v první řadě vysoké kvalitě a dlouholeté spokojenosti klientů. Každý z hotelů se vyznačuje vysokým stupněm individuality a služeb. Člověk se zde okamžitě cítí vítán a v dobrých rukou. Hotely z Tisíc a jedné noci s velkým výběrem restaurací, udržovaných zahrad a rozlehlých pláží vyzývají k tomu, abyste se cítili jako doma.

 V Egyptě jsou klienti ETI hýčkáni v hotelích sítě RED SEA HOTELS, a to v Sharm El Sheikhu, Makadi Bay a v Hurghadě. Ať už páry, rodiny, kulturychtiví turisté, sportovní nadšenci nebo singles – RED SEA HOTELS nabízejí správný hotel pro každé dovolenkové přání. Řada hostů se ráda vrací a cítí se díky komfortu a pozornosti stálého personálu jako doma. RED SEA HOTELS jsou v německo-egyptském rodinném vlastnictví. 8500 zaměstnanců se stále snaží o to, aby se jejich hosté cítili dobře.

 Historie RED SEA HOTELS začala před více než 30 lety otevřením 3,5 hvězdičkového hotelu v Hurghadě a pokračovala vznikem hotelového řetězce, který se upsal pohodlí a segmentu vysoké kvality. I nejnovější otevřené hotely – Makadi Spa a Grand Waterworld Makadi se výborně hodí: zatímco Grand Waterworld Makadi s jedinečným vodním parkem oslovuje hlavně náročné rodiny, nabízí Makadi Spa oázu klidu a relaxu ideální pro dovolenkující s exkluzivními očekáváními. Oba hotely leží přímo na pláži zálivu Makadi Bay s nádherným korálovým útesem a nabízí vynikající služby i skvělý a rozmanitý výběr kulinářských možností. V této dovolenkové oblasti se nachází i Makadi Palace, Grand Waterworld Makadi a The Grand Makadi. V Hurghadě se nacházejí další tři hotely: The Grand Hotel, The Grand Resort a Siva Grand Beach. Dalších 6 hotelů se nachází v Sharm El Sheikhu, patří k nim The Grand Hotel Sharm El Sheikh, Sharm Plaza & Sharm Resort, sesterské hotely Ghazala Beach & Ghazala Gardens a Siva Sharm Resort

V budoucnu je plánována další expanze hotelové sítě RED SEA HOTELS: mimo jiné bude v luxusní destinaci Sahl Hasheesh postaveno hned několik 5hvězdičkových hotelů, otevření je plánováno v roce 2020. Kromě toho je v oblasti Makadi Bay plánované 18jamkové golfové hřiště, které potěší každého golfistu. Hotelová síť RED SEA HOTELS se silně angažuje i​ ve společenské oblasti: podporuje v Hurghadě sídlící fotbalový klub „The Grand Club“ a díky ní funguje dynamicky se rozvíjející německá škola Deutsche Schule Hurghada. Objevte egyptskou srdečnost a pohostinnost a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v jednom z hotelů sítě RED SEA HOTELS.


 

 

 

 

GRAND CRUISES

 Grand Cruises je dceřinou společností hotelové sítě RED SEA HOTELS Egypt a patří k nejmladším a nejmodernějším flotilám na Nilu. V roce 2009 byly lodě Grand Preziosa, MS Grand Glory a MS Nile Romance kompletně renovované. Celkem devět 5hvězdičkových nilských výletních lodí zajišťuje luxusní atmosféru během exkluzivních okružních plaveb po Nilu. Vychutnejte si svou cestu na jedné z pěkných nilských výletních lodí a obdivujte působivou krajinu podél Nilu.

 Všechny lodě jsou vybaveny výlučně vnějšími kabinami a nabízejí vám kulinářský zážitek. Na palubě je vždy velmi zkušený německy mluvící průvodce, který vám bude kdykoli k dispozici s tipy a návrhy a bude vás provázet během celé cesty. 


 

 

 

 

CAIRO EXPRESS TRAVEL

CAIRO EXPRESS TRAVEL C.E.T. s dlouholetými zkušenostmi patří k vedoucím organizátorům výletů v Egyptě. Samozřejmě má C.E.T. v Egyptě potřebnou státní licenci k prodeji výletů.

Váš průvodce/delegát na místě

V hotelové síti RED SEA HOTELS má váš příslušný delegát informační hodiny každý den, ve všech ostatních hotelích je to několikrát do týdne. Naši delegáti vám budou rádi nápomocni při všech vašich dotazech a přáních a vždy si vyslechnou váš názor. Delegáti jsou pečlivě připraveni na svou roli a přirozeně všichni mluví plynně německy a anglicky. Pro české klienty jsou k dispozici i česky/slovensky mluvící delegáti. Jako egyptští experti jsou vám vždy k dispozici s řadou informací o této krásné a rozmanité dovolenkové zemi.

Bližší informace a kontaktní údaje o našich delegátech naleznete také přímo v hotelích v informační knize ETI nebo v info stánku ETI, jakož i ve vašich cestovních pokynech.

Místní agenturu CET jsme pověřili zastřešením našich delegátů, její spolupracovníci a delegáti jsou od vzniku ETI k dispozici našim hostům s kompetentními průvodcovskými službami a servisem. U zkušených delegátů CET jste vždy v dobrých rukou, můžete položit jakékoli dotazy a sdělit své názory, týkající se vašeho prázdninového pobytu v Egyptě.

Upozorňujeme na to, že žádné výlety nabízené spolupracovníky místní agentury CET nejsou pořádané společností ETI, ale jsou výhradně a přímo nabízené, prodávané a organizované místní agenturou CET.