Nahrávám ...
Rodina a děti

Rodinám s dětmi, které jsou ubytovány v hotelech sítě RED SEA, nabízí ETI celou řadu speciálních služeb, aby si svou dovolenou užili všichni – rodiče i malí hosté!

ETI Maxi-Kinderclub & ETI Baby Service

  

Hry, legrace, sport a spousta zábavy! V dětských klubech ETI Maxi (pro děti od 4 do 12 let) je každý den (zpravidla kromě pátku) v době od 10 do 17 hodin připraven pestrý program, aby si dovolenou užily i děti. Obvykle německy a anglicky mluvící animátoři přichází každý den s novými nápady a každé dítě bez ohledu na věk si zde najde tu správnou zábavu. V dětském klubu ETI Maxi je pro děti připraveno také all inclusive stravování.

Co nabízíme: hry na pláži, stavění hradu z písku, hry v bazénu, soutěže v kutilství a malování, bodypainting, líčení a spoustu další zábavy… 

Kromě toho funguje v době prázdnin ETI Maxi klub pro náctileté od 12 do 16 let! V tomto období je ve všech hotelech sítě RED SEA přítomen vždy jeden animátor, který se po 6 dní v týdnu (většinou v době od 15-20 hod.) věnuje dětem ve věku 12-16 let.

ETI Maxi klub pořádá i „den bez rodičů“, ten je určen všem dětem ve věku 4 – 16 let. Jedná se o celodenní program od 8 do 20 hodin se vším všudy a spoustou zábavy pro všechny!

Dětský klub ETI Maxi najdete v těchto hotelích:
Hurghada: Siva Grand Beach 4*, The Grand Resort 4*, The Grand Hotel 3,5*
Makadi Bay: Grand Waterworld Makadi 4,5* (navíc také klub pro náctileté), The Grand Makadi 4,5*, Makadi Palace 4*
Sharm El Sheikh: The Grand Hotel Sharm El Sheikh 4,5*, Siva Sharm 4,5*, Stahr Resort 4*, Sharm Plaza 4*, Ghazala 3*

 

Late Check-Out

Abyste v den odjezdu nemuseli se svými dětmi čekat od 12 hodin v lobby, je vám ve všech hotelech sítě RED SEA váš pokoj zdarma k dispozici až do okamžiku vyzvednutí delegátem. Zároveň se postaráme až do vašeho odjezdu i o vaše žaludky podle toho, jakou formu stravování máte objednanou.

 

Rodinné pokoje

Vybrané RED SEA hotely  jako např. The Grand Hotel, The Grand Resort, Grand Makadi, Grand Waterworld Makadi disponují rodinnými pokoji, které jsou vybaveny dvěma oddělenými ložnicemi. Tyto speciální pokoje jsou určeny rodinám, kde cestují dva dospělí se dvěma, třemi nebo čtyřmi dětmi nebo tři dospělí se dvěma dětmi. Apartmán Happy Baby Suite v hotelu Grand Waterworld Makadi je zařízen pro rodiny s malými dětmi a je vybaven přebalovacím pultem, mikrovlnou troubou, dětskou židličkou atd. K apartmánu patří terasa s oplocenou zahradou.

Restaurace s vstřícným přístupem k dětem 

Se svými dětmi můžete jít na dřívější večeři a v klidu si ji vychutnat. V hlavní restauraci hotelů sítě RED SEA  je speciálně pro děti připraven nižší rautový stůl, kde jsou nabízena dětská jídla. K dispozici jsou samozřejmě i dětské jídelní židličky.

Dětská hřiště

Na dovolené je potřeba se pořádně vyřádit - na hřištích v hotelech sítě RED SEA vaše děti najdou vše, co k tomu potřebují: houpačky, skluzavky, prolézačky a mnoho dalšího.

Dětská diskotéka

Příjemný den je nejlepší zakončit dětskou diskotékou s animačním programem, která se v RED SEA hotelech koná zpravidla každý den (kromě soboty). 

Oddělené dětské bazény

Ve všech hotelech sítě RED SEA  jsou oddělené dětské bazény, v některých hotelech dokonce celé bazénové komplexy a /nebo tobogány. Hotel Grand Waterworld Makadi má vlastní dětský aquapark "Rainforest".