Nahrávám ...
Sport

Rádi si během dovolené zasportujete? Egypt nabízí celou řadu možností, jak trávit volný čas, ať už na souši nebo ve vodě či pod vodou, které potěší každého, kdo dovolenou tráví rád aktivně!

Pod vodou: potápění, šnorchlování 

Rudé moře je pravděpodobně nejznámější pro svůj dechberoucí podmořský život a možnosti potápění. Pomocí šnorchlu však můžete objevovat podvodní svět i z pláže. A pokud tomuto sportu přijdete na chuť, můžete si rovnou objednat výlet se šnorchlováním u naší licencované partnerské agentury C.E.T.

Ve vodě: windsurfing, kitesurfing, stand up paddleboarding

Na své si přijdou milovníci windsurfingu i kitesurfingu. Přímo v nejlepší a největší kite- a windsurfařské lokalitě v Hurgadě se nachází centrum Colona Watersport. Začátečníci zde mohou absolvovat kurz na mělké vodě, zatímco pokročilí si mohou užívat v další zátoce. Obě centra nabízí také nový módní sport „stand up paddling“. Ti, co si vody dosud neužili dost, mohou navštívit také aquapark v zátoce Makadi s řadou tobogánů pro děti i dospělé.

Na souši: golf, tenis, fotbal

Po celý rok si také můžete zahrát nejrůznější oblíbené míčové hry. Zatímco v České republice panuje zima, je Egypt s teplotou okolo  21-29° C a nízkým počtem srážek ideálním místem pro outdoorové aktivity na fotbalovém nebo golfovém hřišti s řadou nejrůznějších překážek. Milovníci tenisu se budou cítit nejlépe v Hurghadě či Makadi Bay. 

Věnujte se i na dovolené svému oblíbenému sportu či poznejte sporty nové! Po sportovním výkonu si můžete perfektně odpočinout a dobít energii na jemném písku.