Nahrávám ...
Waterworld Aquapark

V listopadu 2011 byl v zálivu Makadi Bay otevřen vodní park WATERWORLD AQUAPARK, který byl navržen a naplánován ve spolupráci hotelové sítě RED SEA HOTELS s přední firmou ve stavbě vodních parků, firmou Whitewater.

Vodní park RED SEA HOTELS Grand Waterworld Makadi je neuvěřitelnou zábavou pro celou rodinu. Různé tobogány, umělé vlnobití, Lazy River, která se klikatí celým hotelovým komplexem, a soustava bazénů garantují vodní potěšení a rozmanitost pro všechny požadavky. Na širokých plochých dětských skluzavkách v dětském bazénu se mohou pobavit i ti nejmenší nebo se zchladit při vodních hrách. A když se vyprázdní velké vědro s vodou, nezůstane nikdo suchý.

Dětský vodní park je navržen jako barevný prales, který zrychlí tlukot srdce malým dobyvatelům. Pro ty, které už zasáhla toboganová horečka, je ve vnitřní části k dispozici druhý vodní park pro větší děti a dospělé. Se startovní výškou 15 metrů se z rodinného tobogánu dostanete do vody po 115 metrech zatáček. Kdo potřebuje větší výšky, má možnost vyzkoušet si jediný loopingový tobogán arabského světa. Čistý adrenalin slibuje i tobogán divoké vody a tunelový tobogán. Ti, kterým začne být příliš horko, najdou ochlazení pod vodopádem. Se startovními výškami až 18 metrů a enormní celkovou délkou tobogánu cca 515 metrů je vodní park Sunwing Waterworld jedním z nejnapínavějších a nejlepších vodních parků v zálivu Makadi Bay a jeho okolí.

Hosté hotelové sítě RED SEA HOTELS v zálivu Makadi Bay, kteří nejsou ubytováni v hotelu Grand Waterworld Makadi ani Sunwing Family Star, si mohou rezervovat denní vstupenku: 30 EUR pro dospělou osobu a 15 EUR pro děti (2–11,99 let). S touto celodenní vstupenkou (zelený náramek) mohou hosté během otevíracích hodin (9:30–17:30) využívat celý vodní park, tropický snack bar, relax pool bar, Crêpes & Sweets, Lime Bar a všechny nápoje v rámci nabídky all inclulsive u bazénů.