Nahrávám ...
Výhody CK ETI

KVALITA A SERVIS 

 

 

Stále na stejně vysoké úrovni, kvalitní, osobní servis v síti Red Sea Hotels. Hotely jsou od začátku vedeny rodinně a nabízejí nejen proto trvalou vysokou kvalitu: zakládající rodina hotelové sítě RED SEA patří k těm největším soukromým vlastníkům hotelů v Egyptě, sami bývají ve svých hotelech a osobně dohlíží na blaho svých hostů. Ti nejlepší, špičkově vyškolení kuchaři nabízejí v různých restauracích à la carte mezinárodní kuchyni z mnoha zemí a řada z nich již byla za své kuchařské umění oceněna.

 

ALL INCLUSIVE 

 

Vybrané hotely sítě RED SEA nabízejí v rámci stravování all inclusive snídaně, obědy a večeře v top restauracích. Celý den se podávají tzv. softdrinky (místní nealkoholické nápoje) a místní alkoholické nápoje, od 10:00 do 24:00 h. Lehátka, matrace, osušky, ale i slunečníky jsou k dispozici zdarma. 

Hotely sítě RED SEA dále nabízejí rozmanitý zábavní a sportovní program s animací, v resortu je k dispozici lékař nebo lékárna. 

 

DLOUHODOBÁ DOVOLENÁ 

Vychutnejte si egyptské slunce a prodlužte si léto například o 4, 6, 8, 10 nebo 12 týdnů. ETI vám připraví individuální nabídku na atraktivní dlouhodobý rekreační pobyt v hotelech sítě RED SEA. Vyberte si z velké nabídky 19 hotelů, nejprve místo pobytu a potom vhodný hotel, který splní všechna vaše přání.

 

RODINNÁ DOVOLENÁ 

Hotely sítě RED SEA mají pro rodiny připravenou širokou nabídku. Dětská hřiště, samostatné dětské bazény a dětský bufet, rozsáhlý zábavní program pro velké i malé. Některé hotely nabízejí dětský klub ETI Maxi s baby servisem a ještě jinými výhodami navíc. Aby děti nebyly rodiči rušeny, nabízí ETI ve většině hotelů RED SEA rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi. Obsazení pokoje je tak možné 2 dospělými osobami s 1–4 dětmi do věku až 13 let. Baby Service poskytuje ještě                          více výhod.

Dětský klub ETI Maxi
Pro všechny děti do 12 let nabízí dětský klub hotelů sítě RED SEA all inclusive program. Od 10 do 17 h jsou k dispozici neomezené nápoje, zmrzlina a oběd! Dětský klub ETI Maxi najdete v těchto hotelech:

Sharm el Sheikh: The Grand Hotel Sharm El Sheikh, Ghazala Gardens, Sharm Plaza
Hurghada: SIVA Grand Beach, The Grand Hotel, The Grand Resort
Makadi: The Grand Makadi, Makadi Palace, Family Star, Grand Waterworld.

 

EARLY CHECK- IN & LATE CHECK - OUT

Díky tzv. early check-in je vám pokoj k dispozici ihned při příjezdu do hotelu, čímž využijete ještě celý první den. Při odletu se pokoj tradičně musí opustit do 10. hodiny, ale ETI nabízí možnost setrvat v pokoji až do vašeho transferu, bez poplatku, a i rezervovaný typ stravování využíváte naplno až do vašeho odjezdu. 
To platí pro všechny hotely sítě RED SEA v Hurghadě, Makadi Bay a Sharm el Sheikhu a pro všechny lodě flotily GRAND CRUISES.

Dynamické balíčky ETI MIXX nemají v základní ceně výhodu Early Check-in & Late Check-out.

 

ČESKY/ SLOVENSKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁT

Naši zkušení, česky či slovensky hovořící delegáti jsou dobře vyškoleni a se svými tajnými tipy jsou vám kdykoli k dispozici.

 

HONEYMOON SPECIAL V HOTELU 4*+ MAKADI SPA 

Pro čerstvě sezdané páry nabízíme v hotelu Makadi Spa balíček pro novomanžele, jehož součástí je soukromý transfer (letiště – hotel – letiště), fototermín                                   v Makadi, snídaně se šampaňským a pokojovým servisem a romantická večeře na pláži (včetně nápojů).

 

Cena pro pár 220 €