loading
facebook instagram
 • Klidná dovolená u Rudého moře!

 • Egypt - krásné počasí po celý rok...

 • Vlastní síť hotelů RED SEA HOTELS - mnoho výhod!

 • Early check in / Late check out ZDARMA, jen u nás...

 • ETI nabízí možnost zůstat na pokoji až do Vašeho transferu, bez poplatku.

 • Zkušení delegáti hovořící česky a slovensky, transféry přímo na hotel.

 • ALL INCLUSIVE 24 hodin! Nabídky pro rodiny s dětmi.

 • Skvělý servis u nádherného moře - jen 4 hodiny z Prahy!

 • Jsme německá cestovní kancelář - poznejte rozdíl...

 • Přes 100 000 spokojených zákazníků od roku 2005!

 • Moře, které si může dovolit každý!

 • Odlétáme i z Německa, Rakouska, Polska a Slovenska..

 • naše letiště: Praha, Mnichov, Norimberk, Drážďany, Linec, Salzburg, Katowice a Bratislava

 • Všechny uvedené ceny jsou ověřené v reálném čase!

Hledat a rezervovat


HOT LINE
Tel: +420 / 272 011 311
Otevírací doba:
PO – PÁ 9.00 – 18.00

Výlety v Turecku

Chceme vám ukázat, že Turecko může nabídnout mnohem více než jen pláž, modré moře a chutné jídlo. V Turecku spolupracujeme s partnerskou organizací Lucca Tour, která Vám nabídne různé výlety.

Chcete-li se naladit již ze svého domova na svou cestu do Turecka, rádi bychom vám představili výběr z nejkrásnějších výletů v Turecku!


KULTURA

Pamukkale

Působivé vápenaté terasy byly vytvořeny termálními prameny a jsou chráněny světovým dědictvím UNESCO. Stejně úchvatné je navazující město Hierapolis proslavené jako lázeňské centrum starověku. Komplex Pamukkale a Hierapolis leží ve vnitrozemí Turecka asi 14 kilometrů severně od města Denizli. Je to v hornaté oblasti nad údolím Cürüksu, přítokem velké řeky Menderes vlévající se 200 kilometrů západně do Egejského moře u řeckého ostrova Samos. Z Turecké riviéry je lokalita dostupná zhruba po 3 hodinách jízdy autobusem.

Cena přibližně 90 € vč. 1 noci ve 3 * hotelu se snídaní, oběd.

Demre-Myra

Podél klikatého pobřeží na západ zažijete fascinující krajinu a starobylé památky. Navštívíte kostel sv. Mikuláše, který byl biskupem v Myře před mnoha lety. Jen kousek od Demre, jak se dnes nazývá stará Myra, můžete očekávat více než 2 500 let staré, dobře zachované lycianské skalní hrobky a velké římské divadlo. V teplém období se v závislosti na počasí provede malý výlet lodí ke zbytkům starověkého města Kekova, jehož pozůstatky částečně vyčnívají z moře.

Cena přibližně 55 € včetně oběda.

Aspendos Perge

Na procházce tímto zachovalým starobylým městem se setkáte s kulturou starověkých Řeků, Římanů a Byzantinců. Projděte se přes tržiště (Agora) a chvíli zůstaňte v římské lázni. Nejzajímavější v Aspendosu je nepochybně stále fungující a nejlépe dochované starověké divadlo, které pojme 15 000 návštěvníků.

Cena přibližně 52 € včetně oběda.

Antalya nakupování a prohlídka města

Nabízíme také něco pro milovníky nákupů a měst! Navštívíte manufakturu na kůži a šperky, jejíž tradice patří k Turecku, stejně jako automobilový průmysl k Německu. V centru města uvidíte nejen zvláštní rysy Antalye, jako je Yivli Minaret, Hodinová věž a Hadriánská brána nebo Staré Město chráněné UNESCO, budete mít také čas prozkoumat uličky a ulice u bazarů nebo si v přístavu užijte tureckou kávu.

Cena přibližně € 15 včetně oběda.


PŘÍRODA

Olympus - Chimera

Navštívíte přírodní rezervaci kolem Olympu, který se vyznačuje 2 366 m vysokým horským masivem „Tahtali“. Projdete se po oblasti, kde podle legendy božský Hefaistos vytvořil oheň. Ze Země vychází oheň - „Věčné plameny“. Možná je monstrum Chimera stále naživu? Možná to nebyla legenda, ale realita? Váš průvodce vám pomůže s jeho vysvětlením při hledání pravdy.

Cena přibližně 35 € včetně oběda.