Nahrávám ...
Výlety z Hurghady & Makadi Bay

Chtěli byste, aby byla vaše dovolená v Hurghadě nebo v zátoce Makadi nezapomenutelným zážitkem? Vydejte se na výlet. Ať už máte zájem o kulturu nebo přírodu, akci nebo relaxaci, Rudé moře nebo pouštní dobrodružství - každé přání může být splněno!

Pestrý výběr výletů nabízí na místě náš dlouholetý partner CET (Cairo Express Travel). V následujícím seznamu bychom vám chtěli dát malou ochutnávku nabízených výletů.

Mějte, prosím, na paměti, že uvedené výlety nelze rezervovat prostřednictvím ETI a změny jsou vyhrazeny! Informujte se u svého delegáta.

KULTURA

Káhira

Celodenní výlet do Káhiry letadlem: Pyramidy v Gíze, Sfinga, Egyptské muzeum a náměstí Tahrir, včetně vstupného a oběda.

Cena cca 275 €.

Celodenní výlet do Káhiry autobusem: Pyramidy v Gíze, Sfinga, Egyptské muzeum a náměstí Tahrir, včetně vstupného a oběda.

Cena 90 €.

Luxor

Celodenní výlet autobusem: Chrám Karnak, chrám Hatšepsut, továrna na alabastr, Memnonovy kolosy, Údolí králů a plavba po Nilu, včetně vstupného a oběda.

Cena na místě od cca 90 €.

PODMOŘSKÝ SVĚT A KOUPÁNÍ

Výlet za delfíny a šnorchlování

2 x šnorchlování z lodi, možnost vidět nebo plavat s delfíny, včetně vybavení, oběd, ovoce, teplé a studené nealkoholické nápoje

Cena na místě cca 42 €.

Aquapark

Nezapomenutelná koupací zábava pro celou rodinu! Vč. studených a teplých nápojů.

Cena na místě cca 38 € (děti do 5 let zdarma).

POUŠŤ & AKCE

Quad safari

Cesta do vesnice za beduíny, včetně jízdy na velbloudu, šátku, brýlí, nealkoholických nápojů

Cena na místě od cca 89 €.

WELLNESS

Egyptský Hammam

Sauna, parní lázeň, vířivka, hammam, různé masáže

Cena na místě od cca 35 €.

ETI podporuje HEPCA a obecně jsme proti delfinárím. Nejsou k dispozici žádné přehlídky delfínů!

Vezměte prosím na vědomí, že u některých místních atrakcí a památek může být fotografování zpoplatněno. Uvědomte si prosím, že na některých památkách a kulturních místech uvedených v seznamu pro ochranu kulturních pokladů před poškozením bleskem je zcela zakázáno fotografovat nebo filmovat.