Nahrávám ...
Mahara Club

Staňte se i vy členem našeho věrnostního programu Mahara Club Egypt!

Jako na člena na vás čekají v Egyptě výhody Mahara Clubu, které si vychutnáte v partnerských hotelech a na lodích, jakož i u našich zprostředkovatelských cestovních agentur, ve škole potápění či surfování nebo v beauty centrech, internetové kavárně, při kulečníku, v restauracích, barech a obchodech a „zaplatíte“ naší Mahara-lasturovou měnou.

Jako registrovaný člen Mahara Clubu obdržíte při každé rezervaci zájezdu do Egypta body, tzv. lastury, které budou v poměru k zaplacené ceně zájezdu připsány na váš účet v Mahara Clubu a následně přičteny na vaši MaharaBlueCard nebo MaharaGoldCard.

Členem věrnostního klubu Mahara se může stát každý klient, který byl minimálně 2krát ubytován v kterémkoli z našich hotelů sítě Red Sea nebo na lodích nilské flotily Grand Cruises. Po zaregistrování se na webové stránce můžete exkluzivně získat svou osobní kreditní kartu MaharaBlueCard. Prémiovou kartu MaharaGoldCard vám automaticky zašleme, pokud jste byli více než 10krát ubytováni v hotelech naší sítě Red Sea nebo na lodích nilské flotily Grand Cruises. S tímto privilegovaným zlatým statusem si vychutnáte během celého pobytu speciální VIP servis, který z vaší dovolené učiní nezapomenutelný zážitek.

Zaregistrovat se můžete na: www.maharaclub.com.


Vaše MaharaBlueCard

Po páté návštěvě RED SEA HOTELS nebo výletní lodi ze společnosti Grand Cruises můžete požádat o svou kartu MaharaBlueCard. Registrační formuláře najdete na recepci zúčastněných hotelů a lodí nebo na domovské stránce www.maharaclub.com

Pokaždé, když navštívíte Egypt, obdržíte mušle na váš účet Mahara Club.

MaharaBlue vám umožní přístup do salonku Mahara Club Lounge v rezervovaném hotelu RED SEA (během otevírací doby).


Vaše MaharaGoldCard

Od 10. pobytu v RED SEA HOTELS nebo na palubě výletní lodi společnosti Grand Cruises máte nárok na MaharaGoldCard. Tato karta Vám umožní:

✔ Soukromý transfer při příjezdu a odjezdu do hotelu

✔ Přechod na vyšší kategorii pokoje (v závislosti na dostupnosti a neplatí při rezervaci Makadi Spa)

✔ Vstup do salonku Mahara Club v rezervovaném hotelu Red Sea (během otevírací doby)

✔ Večeře ve všech bufetových restauracích RED SEA HOTELS (kromě všech restaurací v Makadi Spa) a na všech lodích flotily Grand Cruises


Vaše MaharaPlatinCard

Od 25. pobytu, který jste strávili v RED SEA HOTELS nebo na palubě výletní lodi Grand Cruises, máte nárok na MaharaPlatinCard a uvítací balíček - skládající se z krásné tašky Mahara Club a osušky. Během své dovolené zažijete prostřednictvím svého Platinum statusu plnohodnotnou VIP službu, která v současné době zahrnuje:


✔ Soukromý transfer při příjezdu a odjezdu do hotelu

✔ Přechod na vyšší kategorii pokoje (v závislosti na dostupnosti a neplatí při rezervaci Makadi Spa)

✔ Vstup do salonku Mahara Club v rezervovaném hotelu Red Sea (během otevírací doby)

✔ Večeře na večeři ve všech bufetových restauracích RED SEA HOTELS (kromě všech restaurací v lázních Makadi Spa) a na všech lodích flotily Grand Cruises

Mimo jiné obdržíte i vízum zdarma. Při příjezdu vás čeká překvapení na hotelovém pokoji.

 

* Změny bonusového programu a klubových výhod vyhrazeny.