loading
facebook instagram
 • Klidná dovolená u Rudého moře!

 • Egypt - krásné počasí po celý rok...

 • Vlastní síť hotelů RED SEA HOTELS - mnoho výhod!

 • Early check in / Late check out ZDARMA, jen u nás...

 • ETI nabízí možnost zůstat na pokoji až do Vašeho transferu, bez poplatku.

 • Zkušení delegáti hovořící česky a slovensky, transféry přímo na hotel.

 • ALL INCLUSIVE 24 hodin! Nabídky pro rodiny s dětmi.

 • Skvělý servis u nádherného moře - jen 4 hodiny z Prahy!

 • Jsme německá cestovní kancelář - poznejte rozdíl...

 • Přes 100 000 spokojených zákazníků od roku 2005!

 • Moře, které si může dovolit každý!

 • Odlétáme i z Německa, Rakouska, Polska a Slovenska..

 • naše letiště: Praha, Mnichov, Norimberk, Drážďany, Linec, Salzburg, Katowice a Bratislava

 • Všechny uvedené ceny jsou ověřené v reálném čase!

Hledat a rezervovat


HOT LINE
Tel: +420 / 272 011 311
Otevírací doba:
PO – PÁ 9.00 – 18.00

Rodinná dovolená v Egyptě

Familienurlaub Türkei & Familienurlaub Ägypten - ETI.at

Rodinám s dětmi, které jsou ubytovány v hotelech sítě RED SEA, nabízí ETI celou řadu speciálních služeb, aby si svou dovolenou užili všichni – rodiče i malí hosté!

 

ETI Maxi-Kinderclub & ETI Baby Service

Familienurlaub All Inclusice - Baby Service ETI.at

Familienurlaub All Inclusive - Maxi Kinder Club ETI.at

 

 

 

Hry, legrace, sport a spousta zábavy! V dětských klubech ETI Maxi (pro děti od 4 do 12 let) je každý den (kromě pátku) v době od 10 do 17 hodin připraven pestrý program, aby si dovolenou užily i děti. Německy mluvící animátoři přichází každý den s novými nápady a každé dítě bez ohledu na věk si zde najde tu správnou zábavu. V dětském klubu ETI Maxi je pro děti připraveno také all inclusive stravování.

Co nabízíme: hry na pláži, stavění hradu z písku, hry v bazénu, soutěže v kutilství a malování, bodypainting, líčení a spoustu další zábavy… Všichni malí hosté navíc dostanou zdarma tričko s logem dětského klubu ETI Maxi, nafukovací míč do vody a pokrývku hlavy s logem ETI Maxi.

Kromě toho funguje v době prázdnin ETI Maxi klub pro náctileté od 12 do 16 let! V tomto období je ve všech hotelech sítě RED SEA přítomen vždy jeden animátor, který se po 6 dní v týdnu (většinou v době od 15-20 hod.) věnuje dětem ve věku 12-16 let.

Jednou týdně klub pořádá „den bez rodičů“, ten je určen všem dětem ve věku 4 – 16 let. Jedná se o celodenní program od 8 do 20 hodin se vším všudy a spoustou zábavy pro všechny!

 

Dětský klub ETI Maxi najdete v těchto hotelích:
Hurghada: Siva Grand Beach, The Grand Hotel Hurghada, The Grand Resort
Makadi: The Grand Makadi, Sunwing Family Star, Sunwing Waterworld Makadi
Sharm El Sheikh: The Grand Hotel Sharm El Sheikh, Ghazala Gardens, Sharm Plaza

 

Familienurlaub All Inclusive - ETI.at

Late Check-Out

Abyste v den odjezdu nemuseli se svými dětmi čekat od 12 hodin v lobby, je vám ve všech hotelech sítě RED SEA  váš pokoj zdarma k dispozici až do okamžiku vyzvednutí delegátem. Zároveň se postaráme až do vašeho odjezdu i o vaše žaludky podle toho, jakou formu stravování máte objednanou.

 

 

 

 

 

 

Familienurlaub Türkei - ETI.at

Rodinné pokoje

Vybrané RED SEA hotely  jako např. The Grand Hotel, The Grand Resort, Grand Makadi, Sunwing Waterworld Makadi, Sunwing Family Start a Port Ghalib Resort disponují rodinnými pokoji, které jsou vybaveny dvěma oddělenými ložnicemi. Tyto speciální pokoje jsou určeny rodinám, kde cestují dva dospělí se dvěma, třemi nebo čtyřmi dětmi nebo tři dospělí se dvěma dětmi. Apartmán Happy Baby Suite v hotelu Sunwing Waterworld Makadi je zařízen pro rodiny s malými dětmi a je vybaven přebalovacím pultem, mikrovlnou troubou, dětskou židličkou atd. K apartmánu patří terasa s oplocenou zahradou.

 

Restaurace s vstřícným přístupem k dětem 

Se svými dětmi můžete jít na dřívější večeři a v klidu si ji vychutnat. V hlavní restauraci hotelů sítě RED SEA  je speciálně pro děti připraven nižší rautový stůl, kde jsou nabízena dětská jídla. K dispozici jsou samozřejmě i dětské jídelní židličky.

 

Dětská hřiště

Na dovolené je potřeba se pořádně vyřádit: na hřištích  v hotelech sítě RED SEA vaše děti najdou vše, co k tomu potřebují: houpačky, skluzavky, prolézačky a mnoho dalšího.

 

Dětská diskotéka

Příjemný den je nejlepší zakončit dětskou diskotékou s animačním programem, která se v RED SEA hotelech koná každý den (kromě soboty). 

 

Kinderkino

Po večeři jsou v dětském koutku hotelů RED SEA  každý den promítány animované filmy v němčině. Program se denně obměňuje. Tato nabídka platí pro hotely Siva Grand Beach, The Grand Resort, Makadi Palace, Sunwing Waterworld Makadi, The Grand Hotel Sharm El Sheikh a Sharm Plaza.

 

Familienurlaub Ägypten - ETI.atOddělené dětské bazény

Ve všech hotelech sítě RED SEA  jsou oddělené dětské bazény, v některých hotelech dokonce celé bazénové komplexy a /nebo tobogány. Hotel Sunwing Waterworld Makadi má vlastní dětský aquapark "Rainforest".