Nahrávám ...
The Cascade Golf & Country Club Soma Bay

Obecné informace:

Zdejší golfové hřiště, které je dílem architekta Gary Playera, patří mezi nejlepší hříště v Egyptě. Jedná se nejen o první golfové hřiště, které bylo otevřeno na západním pobřeží Rudého moře, ale také o první mistrovské hřiště na Středním východě.

Toto 18 jamkové hřiště par 72 nabízí vedle upravených fairwayů z jedné strany nezapomenutelný pohled na křišťálově modrou hladinu moře a z druhé výhledy na drsnou poušť.

Vedle mistrovského hřiště je zde k dispozici také 9 jamkové hřiště par 3, které bylo rovněž navrženo Gary Playerem. Toto hřiště je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, kteří si zde mohou trénovat především krátkou hru.  Hřiště par 3 Challenge je součástí golfové akademie. Probíhají zde výukové lekce pro jednotlivce i skupiny pod vedením profesionálů z PGA. Hosté ubytování v Soma Bay mohou využít „ukázkovou lekci“ zdarma.

Předpokladem je Handicap 36 nebo méně. Začátek hry si prosím rezervujte mailem: major@thecascades.com.

Důležité upozornění: V hlavní sezóně od října do dubna je na všech hřištích nutné si rezervovat čas začátku hry předem.

 


 

Golfové balíčky

Ceny platí celoročně v The Cascade Gary Player Championship Course: 

3 x Green fee 18 jamek: 210 €

5 x Green fee 18 jamek: 340 €

Stav: 23.09.2015 – Změna cen vyhrazena.

Věnujte prosím pozornost následujícím pokynům pro rezervaci golfových balíčků:

ETI zprostředkovává pouze rezervaci golfových balíčků. Oprávnění ke hře mají členové uznávaných mezinárodních golfových klubů s prokázaným handicapem. Pro rezervaci začátku hry kontaktujte prosím mailem na výše uvedené adrese přímo sekretariát příslušného klubu.