Nahrávám ...

Nejkrásnější hotely v Egypt najdeš zde

The Grand Hotel

Hurghada | Egypt

Hotel se nachází přímo na soukromé pláži s promenádou. Objekt je obklopen krásným parkem. Hotel si oblíbí zejména ti, kteří hledají klid a pohodu. Centrum Hurghady je vzdáleno přibližně 10 km. V bezprostřední blízkosti se nachází pasáž GRAND MALL s obchody, bary a restauracemi. Letištní transfer trvá cca 20 minut.

The Grand Resort

Hurghada | Egypt

Hotel je postaven v maurském stylu. Od svého sesterského hotelu The Grand Hotel je oddělen silnicí a obchodním centrem Grand Mall, které doplňuje nabídku hotelu o řadu restaurací, kaváren, barů, obchodů a možností zábavy. Pláž, kterou využívají i hosté hotelu The Grand, je vzdálená 300 metrů. Centrum Hurghady je vzdáleno přibližně 10 kilometrů. Doba transferu z letiště je cca 20 minut.

Siva Grand Beach

Hurghada | Egypt

Komplex Siva Grand Beach má krásnou, dlouhou, pozvolna se svažující soukromou pláž. Hotel je oblíbený u mnoha stálých hostů včetně rodin s dětmi. Široký výběr typologií v hlavní budově a bungalovech. Centrum Hurghady je vzdáleno zhruba 8 km. Transfer z letiště pouze za 15 min.

Makadi Palace

Makadi Bay | Egypt

Hotel Makadi Palace se nachází přímo na vlastní široké písečné pláži, 30 km jižně od Hurghady v zátoce Makadi Bay. Soukromá pláž a úkrásný korálový útes vybízejí ke šnorchlování v pestrobarevném podmořském světě (doporučujeme boty do vody). Krásná promenáda podél pláže vede kolem nedalekých hotelů RED SEA - Makadi SPA, Grand Waterworld Makadi a Grand Makadi. Transfer z letiště přibližně 40 minut.

Ghazala Beach

Sharm El Sheikh | Egypt

Hotel Ghazala Beach se nachází u dlouhé pobřežní promenády v zátoce Naama Bay, která nabízí širokou škálu nákupních a zábavních možností a je ideálním výchozím bodem pro pestrou a vzrušující dovolenou. Resort je přímo na soukromé písečné pláži. Transfer z letiště trvá přibližně 30 minut.

Grand Waterworld Makadi

Makadi Bay | Egypt

Jediný hotel řetězce RED SEA HOTELS s tobogány i vodním parkem pro ty nejmenší. Široká písečná pláž a korálový útes vybízejí k bezstarostnému potápění a šnorchlování (doporučujeme boty do vody). Promenáda podél pláže vede kolem sesterských hotelů Makadi SPA, Makadi Palace a Grand Makadi až k 75 m molu. Hotel sousedí s pasáží MAKADI MALL s pestrou nabídkou barů, obchodů a restaurací. Doba transferu z letiště je přibližně 35 minut.

The Grand Makadi

Makadi Bay | Egypt

Hotel se nachází 30 km jižně od Hurghady v zátoce Makadi Bay, na soukromé pláži s korálovým útesem. Promenáda podél pláže vede kolem nedalekých hotelů RED SEA HOTELS. Přístup do moře je možný z mola (75 m), které sahá až ke korálovému útesu (doporučujeme boty do vody), nebo přes písečný vstup (v závislosti na přílivu). Letiště je vzdáleno přibližně 40 minut jízdy.

Sharm Resort

Sharm El Sheikh | Egypt

Vysněná lokalita s korálovým útesem Far Garden, ideální základna pro potápění a objevování nádherného podmořského světa Rudého moře. Pláž a korálový útes jsou vzdáleny přibližně 300 metrů a jsou společné i pro sesterským hotelem SHARM PLAZA. Na pláž vede stupňovitá cesta. Vzhledem ke korálovému útesu je přístup do moře možný pouze přes plovoucí molo - vhopné pouze pro zkušené plavce (doporučujeme boty do vody). Doba transferu z letiště přibližně 30 minut.

Ghazala Gardens

Sharm El Sheikh | Egypt

Tento hotel v núbijském stylu se nachází přímo v krásné zátoce Naama Bay v centru Šarm aš-Šajchu. Od sesterského hotelu Ghazala Beach a jeho krásné, pozvolna se svažující písečné pláže ho dělí jen cesta. V blízkosti hotelu se nachází řada restaurací a kaváren na pobřežní promenádě. Doba transferu z letiště je přibližně 30 minut.