Nahrávám ...
Loterie - podmínky

Obecná pravidla a podmínky ETI loterie

Podmínky účasti v soutěži - ETI loterie

 

 

Organizátor

Pořadatelem soutěže je společnost CK ETI s.r.o. se sídlem: Krakovská 1392/7, 11000 Praha.

 

Podmínky účasti

Soutěže se mohou zúčastnit všechny osoby starší 18 let s trvalým nebo přechodným pobytem v České republice. Zaměstnanci organizátora jsou z účasti vyloučeni.

 

Popis soutěže

Soutěž začíná 23.02.2024 a končí 01.03.2024 ve 23:59 hod.

 

Podmínky soutěže a postup losování

Soutěžící se mohou do loterie zapojit pouze jednou prostřednictvím webového odkazu https://www.eti-travel.com/win/cz/ a pro účast je nutné:

- zadat vlastní kontaktní mailovou adresu

- udělit souhlas k marketingovým účelům

- dát LIKE k soutěžnímu příspěvku a naší stránce CK ETI Česká republika https://www.facebook.com/ETICeskaRepublika

- veřejně sdílet soutěžní příspěvek 

 

Výhry

Výhru - týdenní pobyt pro 2 osoby v Grand Resort 4* s odletem z Prahy - lze uplatnit pouze do 31.10.2024 a v období mimo českých statních svátků a školních prázdnin. Rezervaci pobytu se základní, aktuálně nejlevnější typologií je nutné udělat přímo v CK ETI s.r.o. přes kontaktní mail info@ck-eti.cz. V případě zájmu o pokoj větší, luxusnější je nutné uhradit rozdíl v ceně.

 

Oznámení o výhrách

Dne 04.03.2024 bude výherce náhodně vylosován ze všech účastníků, kteří splnili všechny podmínky účasti soutěže.
Výherce bude kontaktován prostřednictvým zadaného mailu na který musí max. do 24 hodin reagovat a přihlásit o výhru v opačném případě bude výhra znovu vylosována.

 

Změna podmínek účasti

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky účasti a v případě oprávněného důvodu soutěž ukončit nebo pozastavit bez předchozího upozornění. Organizátor je oprávněn v případě oprávněného důvodu vyloučit účastníky z účasti bez předchozího upozornění.

 

Zásady ochrany osobních údajů

Údaje nebudou poskytnuty třetím stranám. Účastí v soutěži účastník souhlasí s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Zároveň v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o ochraně osobních údajů účastník souhlasí se zpracováním osobních údajů poskytnutých organizátorovi soutěže. Podmínky GDPR CK ETI.

 

Závěrečná ustanovení

Výhru v Soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Výhru nelze vyměnit za hotovost, kombinovat platbu jiným voucherem ani převést na jinou osobu. Výhru lze uplatnit pouze u CK ETI s.r.o. a nelze změnit odletové letiště Praha na jiné.

 

Výhra předaná výherci představuje výhru před zdaněním a pořadatel neodpovídá za případné daňové povinnosti vyplývající z převzetí výhry výhercem.

 

Účastí v soutěži každý účastník rovněž potvrzuje, že byl poučen o tom, že společnost Meta (Facebook) nemá vůči účastníkovi žádné závazky a společnosti Facebook / Instagram žádné takové závazky v důsledku jeho účasti v soutěži nevznikají.

 

Sponzor soutěže prohlašuje, že soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována, spravována společností Meta (Facebook) a není s ní ani jinak spojena.

 

V Praze, dne 23.02.2024

 CK ETI s.r.o.